12 307 77 37

Zarząd Małopolskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z członkami naszego Zarządu.

Łukasz Kasiniak

Łukasz Kasiniak

Dyrektor Zarządzający w Klinice Małżeńskiej oraz Prezes Małopolskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Absolwent prawa.

Interim manager z kilkuletnim doświadczeniem. Odbył szkolenie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce: Podstawy Księgowości. Pasjonat mediacji i uczestnik szkoleń z mediacji sądowej. Posiada ponad trzyletnie doświadczenie w jednostce samorządowej w dziale o charakterze finansowo-prawnym. Od 2009 roku lider regionalnego projektu Fundacji Rodzin Pełna Chata. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

Kontakt w sprawach administracyjnych: lukasz.kasiniak@gmail.com

Marcin Konik-Korn

Marcin Konik-Korn

Dyrektor ds. Rozwoju w Małopolskim Centrum Psychoterapii w Krakowie. Manager skupiony na innowacjach.

Przedsiębiorca od czasów studiów. Najchętniej angażuje się w high-endowych niszach rynkowych. Uczestnik prestiżowej Virgin Academy i wielu szkoleń z zakresu sprzedaży, e-biznesu, komunikacji i negocjacji. Traktuje przedsiębiorczość jako powołanie. Wolontariusz Fundacji FIGIS. Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego. Zwolennik austriackiej szkoły ekonomii.

Kontakt w sprawach współpracy reklamowej i rozwoju: m.konikkorn@klinikamalzenska.pl

Michał Piekara

Michał Piekara

Pomysłodawca i Audytor Kliniki Małżeńskiej. Czuwa nad realizacją misji, do jakiej została powołana Klinika, a która wyraża się w mottcie: Rozwiązujemy problemy, nie związki. Aktualnie nie prowadzi psychoterapii. Ukończył certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 3-letnie Studium Psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Kształci się również w The Gottman Relationship Institute (Seatle, USA), najbardziej wyspecjalizowanym ośrodku terapii par na świecie, realizując certyfikowany kurs Couples Therapy. A Research-Based Approach. Jest autorem licznych artykułów oraz audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych tematyce budowania trwałych związków. Prowadzi konferencje oraz warsztaty w Polsce i zagranicą. Jest autorem kilku książek, w tym bestsellerowej “Razem przez życie. Przewodnik dla małżeństw, które pragną zwyciężać”. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec szóstki dzieci.

Katarzyna Przybylska

Katarzyna Przybylska

Dyrektor Merytoryczny w Klinice Małżeńskiej. Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka 4-letniego Kursu Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Kursu Psychoterapii w Szpitalu im. J. Babińskiego. Ukończyła całościowy kurs terapii krótkoterminowej w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie, a także szkolenia z zakresu komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem procesów komunikacji w rodzinie. W swojej praktyce łączy myślenie psychodynamiczne i systemowe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu im. J. Babińskiego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, w gabinecie prywatnym, w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ośrodkach pomocy społecznej oraz placówkach dla osób chorujących onkologicznie, niewidomych i in. Jest trenerem warsztatów grupowych. Swoje zainteresowania zawodowe oprócz psychoterapii, skupia wokół aspektów rodzicielstwa i umiejętności lepszego porozumiewania się z innymi, szczególnie w sytuacjach trudnych emocjonalnie. Prowadzi autorskie warsztaty i treningi dla rodziców, opiekunów i wychowawców mające na celu świadome budowanie i kształtowanie relacji z dzieckiem. Obszarem szczególnych zainteresowań jest okres powstawania więzi między rodzicami a dzieckiem, od narodzin do pierwszych lat życia. Jest trenerem Wideotreningu Komunikacji i Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (akredytacja MEN). Kontakt w sprawach dotyczących terapii:

klinikamalzenska@gmail.com

Wspieramy
Bliska jest nam idea odpowiedzialnego biznesu, dlatego co miesiąc 10% naszego zysku przeznaczamy na inicjatywy mające na celu wspieranie małżeństw i rodzin. Z puli tej zasilamy również Fundusz Stypendialny, dzięki któremu możliwe jest dofinansowywanie wizyt Klientów, dla których koszty udziału w terapii lub organizowanych warsztatach i kursach jest zbyt wysoki.W celu uzyskania dofinansowania prosimy o kontakt z Recepcją Kliniki.