Klinika Małżeńska
O nas
Klinika Małżeńska powstała w 2013 roku i została powołana przez Małopolskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Klinika stanowi odpowiedź na wzrastająca potrzebę profesjonalnego wsparcia dla par i małżeństw. Klinika jest pierwszą
i jedyną tego typu placówką w skali kraju.

Misją Kliniki Małżeńskiej jest wspieranie małżonków w rozwijaniu
i odbudowywaniu relacji. Przyświeca nam zasada:
„Rozwiązujemy problemy, nie związki.”
Naszym priorytetem jest wszechstronna pomoc małżonkom, by mogli utrzymać swoją relację i poprzez psychoterapię lub warsztaty odbudowywali
ją na nowych zasadach.

Należymy do:
Trzy wartości Kliniki
Nasza Misja oscyluje wokół trzech wartości, które uznaliśmy za nadrzędne w naszej pracy:

Szansa

Wierzymy, że każdy kryzys jest szansą na rozwój. Uważamy, że każde małżeństwo da się uratować, jeśli tylko małżonkowie zaangażują się w pracę na rzecz relacji, dlatego staramy się inspirować małżonków do podjęcia trudu zmiany, który może zaowocować zupełnie nową jakością życia małżeńskiego.

Odpowiedzialność

Mówi się, że czas leczy rany – my robimy to szybciej! Zespół Kliniki stanowią specjaliści różnych nurtów terapeutycznych, dzięki czemu odpowiadamy na różne potrzeby naszych klientów. Proponujemy różnorodne formy psychoterapii różniące się intensywnością, metodami i technikami pracy.
Dbamy o stały rozwój naszej Kadry. Gwarantujemy poufność.

Współdziałanie

Sukces nie jest dziełem przypadku, jest owocem współpracy- trudno osiągnąć sukces samemu. Wierzymy, że dzieląc się tym, co mamy: naszym doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami naszych terapeutów i zaangażowaniem w pracę umożliwiamy naszym Klientom osiągnięcie sukcesu.

Pragniemy, aby bariery finansowe nie były przeszkodą w korzystaniu z naszych propozycji. Dlatego sworzyliśmy Fundusz Stypendialny, który pozwala na dofinansowywanie sesji psychoterapeutycznych.

W Klinice Małżeńskiej oraz w innych działaniach prowadzonych przez Małopolskim Centrum Psychoterapii Sp. z o. o. nie stosuje się następujących metod:
NLP, hipnoza, Ustawienia Hellingerowskie, terapia Gestalt.

Wspieramy
Bliska jest nam idea odpowiedzialnego biznesu, dlatego co miesiąc 10% naszego zysku przeznaczamy na inicjatywy mające na celu wspieranie małżeństw i rodzin.

Z puli tej zasilamy również Fundusz Stypendialny, dzięki któremu możliwe jest dofinansowywanie wizyt Klientów, dla których koszty udziału w terapii lub organizowanych warsztatach i kursach jest zbyt wysoki. W celu uzyskania dofinansowania prosimy o kontakt
z Recepcją Kliniki.

Zespół
Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów.