Zespół
Zespół terapeutów Małopolskiego Centrum Psychoterapii pracuje pod stałą i regularną superwizją. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów.
Piotr Ozaist

Piotr Ozaist

Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Terapeuta małżeński, rodzinny oraz osób indywidualnych. Ukończył całościowe szkolenie podyplomowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. Odbył staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie. Jest trenerem stażystą metody Wideotreningu Komunikacji. Oligofrenopedagog (Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Kraków). Trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, rekomendowanej przez CMPPP. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi terapię rodzinną oraz pracuje terapeutycznie z dziećmi, jako częścią systemu rodzinnego w zakresie takich problemów jak m.in.: zespół nadpobudliwości psychoruchowej, zaburzenia jedzenia, rodzina niepełna, kryzys adolescencyjny, żałoba w rodzinie i inne. Zajmuje się również terapią indywidualną, terapią par i małżeńską. Pomaga osobom, które zmagają się z konfliktami, stresem, żałobą, depresją, nerwicą. Pracuje także w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom w Krakowie.
Wspieramy
Bliska jest nam idea odpowiedzialnego biznesu, dlatego co miesiąc 10% naszego zysku przeznaczamy na inicjatywy mające na celu wspieranie małżeństw i rodzin. Z puli tej zasilamy również Fundusz Stypendialny, dzięki któremu możliwe jest dofinansowywanie wizyt Klientów, dla których koszty udziału w terapii lub organizowanych warsztatach i kursach jest zbyt wysoki.W celu uzyskania dofinansowania prosimy o kontakt z Recepcją Kliniki.