Księgarnia

Sfera emocji, psychiki i relacji międzyosobowych jest jedną z najdelikatniejszych nici, z których spleciona jest osobowość każdego z nas. Małopolskie Centrum Psychoterapii ma na celu zapewnienie potrzebującym prawidłowe funkcjonowanie w sferze emocji,
dojrzałe poczucie własnej wartości i satysfakcję w relacjach.
Odpowiadając na zainteresowanie powyższym tematem osób którym pomagamy,
prezentujemy 3 trzy publikacje Michała Piekary- pomysłodawcy Kliniki Małżeńskiej.

„Razem przez życie. Przewodnik dla małżeństw, które pragną zwyciężać”

Nie ważne, czy jesteś w małżeństwie, czy się do niego przygotowujesz, czy też może się go boisz. W każdym z tych przypadków powinieneś dowiedzieć się pewnej bardzo ważnej rzeczy: zbyt wiele małżeństw daje się zdominować przez różnorakie konflikty i trudności. Mają one odmienne podłoża. To jednak nie jest ważne, ponieważ istnieją pewne uniwersalne metody radzenia sobie z nimi. Okazuje się bowiem, że częstokroć najtrudniejszym doświadczeniem jest wspólne szukanie rozwiązań, a nie to, co powoduje, że ich poszukujemy.

„Przytul mnie choć na chwilę… Jak być twórczą żoną?”

Jeśli już wiesz, że każdy związek małżeński może wpaść w rutynę i największa przygoda życia, jaką jest małżeństwo, może zacząć zamieniać się w niesatysfakcjonujący obowiązek, powinnaś przeczytać tę książkę! Zapewne masz wiele chęci i wolę, aby Twój związek był głęboki i twórczy. Dzięki tej lekturze dowiesz się, jak rozniecać na nowo żar uczuć i sprawić, by Twój mąż zakochał się w Tobie na nowo. Drugie, poprawione wydanie książki, zostało wzbogacone o nowe doświadczenia autorów w kilkunastoletniej pracy z parami.

„Razem przez życie.

Karty do dialogu”

Karty do dialogu bezpośrednio oddziałują na aspekt obecności i dialogu. Pozwolą odrodzić w Waszym małżeństwie rytuał małżeńskich spotkań.  Karty pokażą Wam, o czym można rozmawiać.
Wieloletnie doświadczenie Michała Piekary pokazuje, że karty stawały się osią zmiany, jaka dokonywała się w procesie terapii.  Dziś zmiana ta może dotknąć Ciebie i Twoje małżeństwo! Zestaw 220 kart, na których znajdziecie przeszło 480 pytań i zdań wymagających dokończenia.
Czas rozpocząć przygodę i odważniej podążać razem przez życie!