Razem przez życie.
                     Karty do dialogu.
                                       Dla małżonków
                                                           i narzeczonych.

„Razem przez życie. Karty do dialogu” to małżeńskie/narzeczeńskie inspiracje do rozmowy. Celem korzystania z kart powinno być zdobycie wiedzy o współmałżonku/narzeczonym, jego poglądach i opiniach.

Karty do dialogu bezpośrednio oddziałują na aspekt obecności i dialogu. Pozwolą odrodzić w Twoim małżeństwie rytuał małżeńskich spotkań. 

Karty pokażą Wam, o czym można rozmawiać.

Wieloletnie doświadczenie Michała Piekary pokazuje, że karty stawały się osią zmiany, jaka dokonywała się w procesie terapii.  Dziś zmiana ta może dotknąć Ciebie i Twoją relację! Zestaw 60 kart, na których znajdziecie przeszło 120 pytań i zdań wymagających dokończenia.  

 

Rozpocznij przygodę i odważniej podążaj razem przez życie!

Cena

Wszystkie zestawy w cenie 24,50 zł.

Zamówienia
przez Allegro

Karty dla małżeństw można zamawiać na portalu aukcyjnym Allegro. Każdy zestaw (60 kart) sprzedawany jest osobno. Inny kolor zestawu oznacza inną pulę pytań. Kolor niebieski, różowy i czerwony jest przeznaczony dla małżeństw, natomiast zielony dla narzeczonych.

Poniżej znajdują się linki do aukcji.

ZESTAWY DLA MAŁŻONKÓW:
-NIEBIESKIE,
-CZERWONE,
-RÓŻOWE,

ZESTAW DLA NARZECZONYCH:
-ZIELONE.

Karty do dialogu – link

Odbiór osobisty

Karty można zamówić na Allegro i odebrać osobiście w siedzibie Małopolskiego Centrum Psychoterapii, na ul. Felicjanek 10/9 od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00.

Michał Piekara pracuje z parami i małżeństwami od kilkunastu lat, jako doradca małżeński, psychoterapeuta, rekolekcjonista. Jego książki są zarówno poradnikami, jak i świadectwami zdrowych relacji damsko- męskich.
Najpopularniejsze tytuły to: „Razem przez życie” oraz pisane wraz z żoną Urszulą, „Przytul mnie choć na chwilę. Jak być twórczym mężem?, „Przytul mnie choć na chwilę. Jak być twórczą żoną?”. Posługuje polskim parom zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Kontakt

tel.: 12 307 77 37

e-mail: klinikamalzenska@gmail.com