Razem przez życie.

Przewodnik dla małżeństw,

które pragną zwyciężać

„Razem przez życie”  to kompletny przewodnik dla małżeństw, które potrzebują wsparcia, pragną od siebie czegoś więcej. Słowem, dla tych, którzy pragną zwyciężać.”Razem przez życie”  to kompletny przewodnik dla małżeństw, które potrzebują wsparcia, pragną od siebie czegoś więcej. Słowem, dla tych, którzy pragną zwyciężać.

DLA KOGO? 

Nieważne czy jesteś w małżeństwie, czy się do niego przygotowujesz, czy też być może się go boisz. W każdym z tych przypadków powinieneś dowiedzieć się pewnej bardzo ważnej rzeczy: zbyt wiele małżeństw daje się zdominować przez różnorakie konflikty i trudności.

Treść, którą przeczytasz pozwoli Ci zmierzyć się z typowymi małżeńskimi problemami oraz przezwyciężyć je dzięki konkretnym propozycjom. Może odmienić Twe życie.

TEMATYKA?

„Razem przez życie” podejmuje różnorodną problematykę dotyczącą życia w związku, z szczególnym uwzględnieniem małżeństwa. Pozycja ta jest również niezwykle użytecznym narzędziem dla tych, którzy w małżeństwie jeszcze nie są, ponieważ pozwoli odpowiedzialnie przygotować się na wspólne życie.

Porusza ona tematykę, która dotyczy z różnym natężeniem każdego związku, niezależnie od czasu jej trwania. Uczy praktycznych sposobów na wzmocnienie więzi, a zawarte w niej ćwiczenia pozwalają przepracować treści w duecie.

DO CZEGO ZAPRASZA TA KSIĄŻKA?

Nie jest to kolejny podręcznik wpływania na ludzi. Skupia się nie na tym, co pozwala zmanipulować małżonka (uwaga na takie propozycje!), ale jak umożliwić mu otwarcie się, wypowiedzenie własnego zdania, opisanie własnych uczuć.

Nie możemy dać gwarancji, że po samym przeczytaniu tej książki Twoje małżeństwo będzie szczęśliwsze. Zapewniamy jednak, że jeśli autentycznie wcielisz w swoje życie proponowane tutaj rozwiązania, doświadczysz czegoś, co autor nazywa „cudem nowego początku” – Ty i Twoje małżeństwo zaczniecie żyć pełnią życia! Zawarta w tej książce treść ma być z jednej strony inspiracją do zmian, a z drugiej – narzędziem do ich dokonania.

Książka „Razem przez życie” może sprawić, że Twoje małżeństwo będzie największą przygodą, jaką kiedykolwiek przyszło ci przeżyć. Będziesz zwycięzcą!

Cena

Cena książki to 29,00 zł 

Zamówienia
przez Allegro

Książkę „Razem przez życie” można zamawiać na portalu aukcyjnym Allegro. 

Poniżej znajduje się link do aukcji:

PRZEWODNIK DLA MAŁŻEŃSTW, KTÓRE PRAGNĄ ZWYCIĘŻAĆ-LINK

Odbiór osobisty

Książkę można zamówić na Allegro i odebrać osobiście w siedzibie Małopolskiego Centrum Psychoterapii, na ul. Felicjanek 10/9 od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00.

Michał Piekara pracuje z parami i małżeństwami od kilkunastu lat, jako doradca małżeński, psychoterapeuta, rekolekcjonista. Jego książki są zarówno poradnikami, jak i świadectwami zdrowych relacji damsko- męskich.
Najpopularniejsze tytuły to: „Razem przez życie” oraz pisane wraz z żoną Urszulą, „Przytul mnie choć na chwilę. Jak być twórczym mężem?, „Przytul mnie choć na chwilę. Jak być twórczą żoną?”. Posługuje polskim parom zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

W zakładce Księgarnia znajdują się inne pozycje naszego Wydawnictwa!

Kontakt

tel.: 12 307 77 37

e-mail: klinikamalzenska@gmail.com