12 307 77 37
 

Kurs angielskiego dla psychoterapeutów

Małopolskie Centrum Psychoterapii oferuje kurs języka angielskiego dla psychoterapeutów.
Kurs prowadzi mgr Katarzyna Dewera i mgr Piotr Najduchowski.

Zakres tematyczny

Kurs obejmuje zagadnienia z podstaw psychologii, psychopatologii i psychoterapii oraz konwersacji i ćwiczeń związanych z gramatyką, wymową, słownictwem.

 

Kurs jest oparty na seminariach, gdzie poprzez profesjonalną literaturę, prezentacje multimedialne, dyskusje oraz analizę przypadków studenci zgłębiają psychologiczną i psychoterapeutyczną wiedzę w języku angielskim, ucząc się jednocześnie specjalistycznego słownictwa i rozwijają kompetencje komunikacyjne w kontakcie z klientem.

 

Adresaci

Kurs jest przygotowany dla psychoterapeutów, psychologów,  studentów psychologii oraz kierunków pokrewnych.

Szczegóły

Kurs będzie obejmować 54 godziny lekcyjne na seminarium i 54 godziny lekcyjne konwersacji i ćwiczeń.

Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (2 x 45min.) i będą prowadzone w grupach od 8 do 12 osób. Na każdych zajęciach student będzie otrzymywał materiały szkoleniowe.

Prowadzący:

 

 

 

Katarzyna Dewera

Katarzyna Dewera

Psychoterapeuta i psycholog, ukończyła 4-letni kurs psychoterapii psychoanalitycznej przy Szpitalu im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Odbyła staż na oddziale rehabilitacyjno-psychiatrycznym i oddziale leczenia zaburzeń osobowości i nerwic OLZON. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i dwóch uczelni wyższych w USA: Montclair State University (College of Humanities and Social Sciences, Department of Psychology, BA in Psychology) i Rutgers State University (School of Social Work, Master Degree in Social Work, MSW). Posiada doświadczenie w Polsce i za granicą. W USA pracowała między innymi w akademickiej poradni psychologicznej dla studentów i pracowników naukowych w Centenary College, w placówce rządowej VNA pracując z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnymi i z chorobami nieuleczalnymi, zarządzała placówką dzienną dla seniorów i weteranów w Catholic Charities of USA. Uzyskała certyfikat stanowy jako School Social Worker dzięki któremu pracowała dla kuratorium oświaty w stanie NJ, jako członek grupy ewaluacyjnej dla dzieci szkolnych z zaburzeniami emocjonalnymi, a także z trudnościami w nauce. Doświadczenie z Polski to między innymi roczny staż na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu im. Babińskiego oraz jako psychoterapeuta w Małopolskim Centrum Psychoterapii – Klinika Małżeńska prowadząc terapię indywidualną, par i małżeńską w języku polskim i angielskim. Pracuje pod stałą superwizją. Jest również nauczycielem psychologii w języku angielskim w szkole międzynarodowej z programem IB w Krakowie. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z pacjentami z różnych grup etnicznych i kulturowych. Uczestnik wielu konferencji, warsztatów i szkoleń podyplomowych w USA i w Polsce.
Piotr Najduchowski

Piotr Najduchowski

Anglista z wykształcenia i zamiłowania. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczestnik wielu szkoleń i konferencji z zakresu metodyki nauczania osób dorosłych. Prowadził kursy ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania, a także szkolenia z języka biznesowego, korespondencji, tworzenia prezentacji, poprawnej wymowy, a także przeznaczone dla pracowników naukowych. Przez 6 lat był dyrektorem metodycznym w jednej z krakowskich szkół językowych, gdzie stworzył autorską metodę rozwijania języka mówionego u osób na poziomie zaawansowanym. Wierzy, że dialog z uczestnikami szkolenia dotyczący celów i sposobu ich realizacji jest równie istotny jak dobrze zaplanowane zajęcia i ćwiczenia.
Koszt
Opłatę można wnieść z góry za cały kurs lub w dwóch ratach w wysokości 2 x 1 480 zł.
Koszt całościowy kursu wynosi: 2 480 zł.

Szkolenia

Klinika Małżeńskiej zdobyła znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych "MSUES".

Więcej informacji o możliwości dofinansowania usługi na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Kliknij w obrazek, by zobaczyć certyfikat

Zgłoszenia

Prosimy o zgłoszenie drogą telefoniczną lub mailową z podaniem danych kontaktowych:

klinikamalzenska@gmail.com

tel. 12 307 77 37